bilde

logo-ikona

 

KĻŪSTI SLAIDĀKA 9 NEDĒĻĀS KOPĀ AR FIGŪRA FIT!

Mēs piedāvājam programmu kā kļūt slaidākai kurā Tev nevajadzēs ievērot drastiskas diētas vai izpildīt grūtas un sarežģītas treniņa programmas. Studijā FIGURA FIT Tev būs iespēja izbaudīt efektīvas procedūras ķermeņa apjoma samazināšanai, apvienojumā ar interesantiem kardiotreniņiem. Mūsu piedāvātie treniņi ir atšķirīgi no citiem fitnesa klubiem, jo kardiotreniņi tiek apvienoti ar SimplyShort sistēmu, Avanty Cardio Gym.

9 nedēļu garumā Tu saņemsi 24 procedūras + 24 treniņu nodarbības + 1 uztura speciālista konsultāciju - PROGRAMMAS CENA: 180 EUR! (standarta cena 311 EUR)

KĀ JĀPIESAKĀS DALĪBAI?

Raksti mums uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvani Tel.: (+371) 67289899 Mob.: (+371) 26765233

KAS NOTIKS ŠAJĀS NEDĒĻĀS?

9 nedēļu ilgā programmā - tiks "ielikta bāze" sabalansētam un veselīgam dzīvesveidam, programmas laikā samazināsies ķermeņa apjoms un svars, kā arī uzlabosies ādas stāvoklis, samazināsies celulīts, uzlabosies pašsajūta, fiziskā sagatavotība, tiks nostiprināta sirds/asinsvadu sistēma, mazināsies stress, uzlabosies garastāvoklis, kā arī uzlabosies Tava dzīves kvalitāte kopumā un Tu iegūsi daudz vērtīgu padomu par veselīgu dzīvesveidu.

PROGRAMMĀ IETILPST:

ü     1x uztura speciālista konsultācija;

ü     ēdienkartes izstrāde ar uztura speciālistu;

ü     regulāri mērījumi un sekošana izmaiņām figūrā;

ü     3x kardiotreniņi nedēļā, katrs 30 min. garumā;

ü     3x aparāta masāžas nedēļā, katra 20-30 min. garumā;

ü     saunas apmeklējums - neierobežots skaits;

ü     vingrojuma kompleksa izstrāde tieši Tavām vajadzībām un vingrojumu kompleksa apguve trenera vadībā un vingrojumu izpildīšana trenera uzraudzībā.

Programmas cena - 180 EUR

 

Nāc un izmēģini mūsu studijas piedāvājumu un pārliecinies pati, ka “viss patiesi notiek”!

 

AtstarpeAkcijam

Programma “Kļūsti slaidāka 9 nedēļās” – ir pilnībā sevi attaisnojusi!

 

    Citādā fitnesa studijā “FIGŪRA FIT” sapņi kļūst par īstenību, jo pie mums sievietes TIEVĒ GUDRI un ar prieku. “Kļūsti  slaidāka 9 nedēļās” ir viena no studijas piedāvātajām pavasara programmām un tajā ir iekļautas 24 procedūras, 24  treniņi un viena uztura speciālista konsultācija. Šādu iespēju izvēlējās mūsu kliente Indra    un viņas rezultāti ir lieliski.  Indra ir zaudējusi 10 kg svara un 7 cm vēdera apkārtmēra- tas tikai pierāda, ka ir laiks atbrīvoties no liekā un var vasaru  iesākt ar  smaidu un vēl labāku figūru.

   Programmas cena ir 180 EUR (parastā cena 311 EUR) un Tev pašai ir iespēja izvēlēties gan nodarbības, gan  procedūras pēc savas vēlmes. Pie mums ir pieejamas gan  limfodrenāžas procedūras visam ķermenim, gan  termoprocedūras, kā arī masāža ar Body Roll, vakuumtrenažieris, eliptiskie trenažieri ar kompresijas šortiem un  jostām, duālo trošu sistēmas trenažieris Avanti GYM, neiztrūkstoša ir arī infrasarkanā sauna, kas palīdzēs izvadīt lieko  ķermeņa šķidrumu un šlakvielas.

   Trenējies kompetentu un pieredzējušu treneru uzraudzībā, nepārmaksā un sasniedz izcilu rezultātu kopā ar studiju  “FIGŪRA FIT”.

atstarpe

 

Kontakti

Fitnesa un Svara Korekcijas
Studija "FIGŪRA FIT"
Lāčplēša iela 41 (ieeja no pagalma), 2. stāvs, Rīga, LV-1011
Tel.: (+371) 67289899
Mob.: (+371) 26100645
E-pasts: figurafit@figurafit.lv

Rekvizīti
SIA ''FIT STUDIJA'' Draudzības aleja 19-72, Jēkabpils, LV-5201 
Reģistrācijas Nr. LV45403035378, LV66PARX0013572420001

Darba laiks

Pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 21:00
Sestdiena:   9.00-14.00 (pēc pieraksta)

Svētdiena: brīvs

 

                            ikona_2.jpg     facebook.png